חדר מעוצב לנערה בסגנון בוהו שיק

עדי נערה מיוחדת ואומנותית קבלה עליית גג שנבנתה במיוחד עבורה כיחידה נפרדת בדירה בה היא גרה יחד עם משפחתה. רצפת החדר והתקרה הנמוכה כ 2.00 מ׳ בנויים מעץ אורן והמראה הכללי של היחידה הזו היה נראה כצריף דל ומשעמם שהיה זקוק לעיצוב חכם ופונקציונלי עם סטיילינג ייחודי שיפיח חיים בחלל הריקני והגדוש בעץ .

 

העליית גג הזו חלומם של כל נערה או נער מתבגרים טמנה בחובה פוטנציאל עיצובי עצום והגיע הרגע להפוך אותה מדף חלק ליצירת מופת אז לקחתי מכחול וצבע והתחלתי ביצירה ....בחרתי בקו צעיר וצבעוני בסגנון בוהו שיק ע״י פרטי עיצוב מיוחדים ורהיטים שיתאימו ליחידה הנפלאה הזו .בחרתי תמונות קנביס אבסטרקטיות בצבעוניות מותאמת לחדר שהוסיפו תנועתיות ומיקוד בחדר , מעל החלון תליתי עציצים בכלי חרס צבעוניים שהוסיפו המון חן וחמימות.

 

יצרתי נישות מוגדרות כגון פינת יצירה ולמידה, פינת קריאה ופינת הלבשה . במרכז החדר הנחתי כסא נדנדה שיקי וצבעוני שעדי תוכל להתרווח עליו להנאתה. על מנת לאזן את הצבעוניות הססגונית שלבתי גם צבע שחור שנתן קונטרסט למראה הכללי. מאחר ותקרת החדר נמוכה בחרתי בווילונות טול ותליתי אותם מקצה התקרה עד לרצפה דבר שיצר תחושת גובה ואווריריות , הזמנתי סולם דקורטיבי בהתאמה אישית שגם יצר תחושת גובה וכפתרון אחסון לבגדים בנוסף לקומודה רכשתי מתלה ביגוד מעוצב נמוך ונגיש במקום ארון מאסיבי שהיה מעמיס ומכביד על החלל. כל פינה בחדר הפכה לפינה שמחה שמעצימה את עדי להמשיך ביצירותיה הנפלאות.

 

צילום: נויה שילוני חביב

 

 

לפני העיצוב...

 

 

שתפו בפייסבוק
Please reload

פרויקטים נוספים

עיצוב חדר תינוקות לבן בקונספט ג׳ונגל

חדר מעוצב לילדה בקונספט קשת בענן

חדר מעוצב לבן בקונספט סרטים

1/7
Please reload

לתיאום פגישת ייעוץ התקשרו 050-351-5400 או מלאו את הטופס ואחזור אליכם בהקדם

© לילך הלוי | מעצבת חדרי ילדים ונוער